SERVİS VE BAKIM

 

 

Merkel asansör olarak  binanızda bulunan asansör çeşidi ve kapasitesi ne olursa olsun, hangi marka olursa olsun 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimimiz ileasansör arızalarında yanınızdayız. Asansör arızalarının giderilmesi ve tüm bakım işlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından özenle  yapılmaktadır.

Merkel Asansör  servis faaliyetlerini uluslarası düzeyde sahip olduğumuz TSE Kalite belgeleri, TSE Garanti belgeleri ve Hizmet Yeterlilik Belgesi kapsamında gerçekleştirmektedir.

7/24 Asansör Servisi
Asansör bakım ve servis hizmetlerinde ilk tercihiniz! Merkel Asansör, Güvenli, Hızlı ve Ekonomik çözümleri ile asansör arıza ve bakım hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her nevi asansör sistemi bakım, onarım ihtiyaçlarınız için yetkili asansör servisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. Asansör servisi konusunda uluslararası sertifikalara ve kalite belgelerine sahip olan Merkel asansör, yetkili asansör servisidir.

Merkel Asansör servis departmanı 4073 sayılı Kanun ve yönetmelikler nezdinde, değerlendirme kuruluşları tarafından asansör servisi hizmet ve faaliyetleri konularında yetkilendirilmiş ve belgelendirilmiştir. Asansör ve asansör sistemi içinde bulunan güvenlik ekipmanlarının bakım ve onarımını uluslararası TSE standartlarında yönetmektedir. Servis hizmet faaliyetlerimiz, AT uygunluk belgesi ve AT tip inceleme belgelerine sahiptir.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın..